Cennik Discord Bot

Język programowania

Standard

Standard

6.99 brutto/miesiąc

 • 1 vCPU

  AMD Epyc 7351p

  (lub odpowiednik)

 • 1 GB RAM

 • 1 GB
  NVMe SSD

PRO

PRO

9.99 brutto/miesiąc

 • 1 vCPU

  AMD Epyc 7351p

  (lub odpowiednik)

 • 2 GB RAM

 • 5 GB
  NVMe SSD

 • dpay
 • paysafecard
 • paygpay
 • visa
 • mastercard
 • blik

Wydajny serwer pod twojego bota discordowego.

Funkcje Panelu klienta

Bezproblemowa instalacja

Instalacja usługi odbywa się automatycznie na wstępnie przygotowanym środowisku w mgnieniu oka.

Menadżer plików & SFTP

Menadżer plików i SFTP to funkcjonalność, która umożliwia użytkownikom panelu bezproblemowe zarządzanie swoimi plikami. Dzięki temu narzędziu można łatwo przeglądać i edytować pliki, tworzyć nowe foldery i przenosić pliki między nimi. Dodatkowo, dzięki funkcji SFTP, można bezpiecznie transferować pliki między serwerem a komputerem z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia.

Wsparcie

Nasza firma oferuje dostęp do grona doświadczonych administratorów, którzy są w stanie zapewnić Ci spokój i pomóc w najtrudniejszych sytuacjach związanych z Twoją usługą. Z naszymi Mnichami możesz skontaktować się w wielu wygodnych sposobach, w tym za pośrednictwem Livechatu, Zgłoszenia w panelu lub na naszym Discordzie.

Sprawdź nasze inne gry

FiveM VPS

Parawirtualizowane zarządzane serwery VPS z preinstalowaną usługą FiveM. Ty zajmij się swoją wyspą, my zajmiemy się środowiskiem technicznym.

od 22,99 zł miesięcznie

FiveM VPS

Minecraft Hosting

Zamów swój serwer Minecraft już teraz i rozpocznij rozgrywkę na twoim serwerze z innymi graczami, od razu po zamówieniu!

od 10,00 zł miesięcznie

Minecraft hosting

Discord Bot

Specjalnie zaprojektowane i skonfigurowane w taki sposób, aby zoptymalizować wydajność botów i minimalizować opóźnienia oraz awarie.

od 6,99 zł miesięcznie

Discord Bot

Najczęściej
zadawane pytania

Przygotowaliśmy bazę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czym jest hosting botów Discord?

Hosting botów Discord to usługa, która umożliwia użytkownikom przechowywanie, uruchamianie i utrzymanie swoich botów Discord na zdalnych serwerach. Dzięki temu boty mogą działać nieprzerwanie, nawet gdy użytkownik jest offline.

Jak działa hosting botów Discord?

Hosting botów Discord polega na przechowywaniu kodu bota na zdalnym serwerze. Bot jest uruchamiany na tym serwerze, a jego funkcje są dostępne na serwerach Discord, na których został zaproszony. Dzięki temu bot może działać niezależnie od aktywności użytkownika, zapewniając ciągłość i niezawodność.

Hosting Discord Bot - Zwiększ funkcjonalność Twojego serwera Discord

Chcesz, aby Twój serwer Discord był bardziej interaktywny i funkcjonalny? Nasz hosting Discord Bot umożliwia łatwe hostowanie i uruchamianie botów, które dodają nowe funkcje i możliwości do Twojego serwera Discord. Odkryj, jak możesz wzbogacić swoją społeczność i ulepszyć komunikację.

Hosting Discord Bot - Odkryj potencjał komunikacji na Discord

Rozwiń potencjał komunikacji na Discord dzięki naszemu hostingowi Discord Bot. Hostuj swojego bota z nami i odkryj nieskończone możliwości dostosowywania, automatyzacji i interakcji na Twoim serwerze Discord. Wzbogać swoją społeczność i zbuduj silne więzi komunikacyjne.